Susipažinkime.

Astra!

ĮSIMYLĖJUSI TAILANDĄ IR AZIJĄ

Savo gyvenimą daliju į gyvenimą iki ir po Tailando. Nors, atrodytų, nuvalkiotai skamba prisipažinimas, kad ši šalis pakeitė mane, bet būtent taip ir atsitiko. Čia pirmą kartą išbandžiau vipasanos meditaciją, išmokau vairuoti motorolerį, sulėtinau gyvenimo tempą ir išmokau labiau mėgautis gyvenimu. Būtent tokia dabar ir yra mano misija parodyti šią Tailando pusę ir keliautojams iš Lietuvos.

ASTRA PETKŪNAITĖ

Esu žurnalistė, kelionių vadovė ir gidė, savo gyvenimą dalinanti tarp Europos ir Azijos. Jau 10 metų turistus iš Lietuvos supažindinu su Tailandu, Kambodža ir kitomis šio regiono šalimis. Esu dėkinga, galėdama savo aistra kelionėms ir meile Azijai dalintis su keliautojais.

KELIAUTOJŲ ATSILIEPIMAI

„Astra yra ne tik nuostabi gidė, kuri labai daug parodė, papasakojo, patarė, bet ir labai nuoširdus, rūpestinas, šiltas ir pozityvus žmogus! Jos dėka labai daug pamatėme ir sužinojome apie Tailandą! Jei kada, tiksliau, KAI grįšiu į Tailandą, kreipsiuosi tik į Astrą. Su ja keliaučiau į bet kurį pasaulio kraštą.“

- Lina Kučinskaitė

PARAŠYKITE MAN!

Turite klausimų dėl kelionių? Nežinote, kuri paslauga labiausiai atitiktų jūsų poreikius? Norite su manimi bendradarbiauti? Turite kitų, su kelionėmis susijusių klausimų? Tuomet užpildykite šią kontaktinę formą ir aš su jumis susisieksiu!