Tailandas

Ką veikti Bankoke. 4 geriausi naktiniai turgūs

Bankokas ir naktiniai turgūs yra neatsiejami vienas nuo kito. Apsilankyti Bankoke ir neužsukti į naktinį turgų būtų tikra nuodėmė. Būtent juose verda tikras, spalvingas ir nerimstantis gyvenimas, kuriuo turistus iš viso pasaulio ir traukia Tailando sostinė. Iš savo patirties galiu pasakyti, kad geriausius ir stilingiausius savo drabužius ar papuošalus radau ne blizgančiuose prekybos centruose, bet naktiniuose turguose. O kur dar galybė maisto, gėrimų ir gyvos muzikos. Kad nekiltų klausimų, ką veikti Bankoke, pateikiu jums keturis geriausius Bankoko naktinius turgus.

Rot Fai 1 (Srinakarin), Bankokas

Rot Fai Market naktinis turgus yra vienas stilingiausių visame Bankoke. Čia galite rasti antikvarinių ir vintažinių prekių, senovinių automobilių ar kolekcinių figūrėlių iš Japonijos. O kur dar kavinės, barai ir kitos pramogos.

Darbo laikas: ketvirtadienis – sekmadienis (nuo sutemų iki vidurnakčio)

Kaip atvykti: taksi iki „Seacon Square“ arba traukiniu iki BTS On Nut ir nuo ten – taksi. Turėkite omeny, kad penktadienį ir savaitgalį eismas gali būti itin intensyvus.

Rot Fai (Srinakarin) Market Rot Fai (Srinakarin) Market | Shutterstock.com nuotr.

JJ Green Market, Bankokas

JJ Green turgus labai skiriasi nuo savo kaimyno giganto Chatuchak savaitgalinio turgaus. JJ Green turguje tvyro bohemiška ir atsipalaidavimą kelianti atmosfera. Dalis turgaus yra skirta sendaikčiams, kita – vietiniams barams.

Darbo laikas: ketvirtadienis – sekmadienis (nuo 17.00 iki 24.00 val. ar net ilgiau)

Kaip atvykti: artimiausios stotelės – MRT Chatuchat arba BTS Mo Chit

JJ Green Market JJ Green Market | Shutterstock.com nuotr.

Asiatique, Bankokas

Asiatique kvartale susijungė dvi populiariausios apsipirkimo vietos – naktinis turgus ir prekybos centras. Daugiau nei 1 500 butikų ir per 40 restoranų, ladyboy’ų kabaretas ir lėlių teatras. O kur dar Bankoko akis (apžvalgos ratas), kuriuo pakilus galima pasimėgauti vaizdu į naktinį Bankoką.

Darbo laikas: kiekvieną dieną (nuo 17.00 val. iki 24.00 val.)

Kaip atvykti: traukiniu iki BTS Saphan Taksin, iš ten iki Asiatique nuo 17.00 iki 23.00 valandos plukdo nemokamas laivas.

Asiatique Market Asiatique Market | Shutterstock.com nuotr.

Rot Fai 2 (Rachada), Bankokas

Pačiame mieste esantis Rot Fai Market yra jaunimo itin mėgstama vieta. Čia galite rasti antikvarų, kolekcinių prekių, barų ir restoranų, gyvos muzikos pasirodymų ir net nereikės išvažiuoti iš miesto.

Darbo laikas: ketvirtadienis – sekmadienis (nuo 17.00 val. iki 24.00 val.)

Kaip atvykti: artimiausia stotelė – MRT National Cultural Centre

Rot Fai (Ratchada) Market Rot Fai (Ratchada) Market | Shutterstock.com nuotr.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *