Skip to content

Apsipirkinėtojų rojus: 10 populiariausių prekybos centrų Bankoke

Aš puikiai suprantu, kodėl Azijoje sunku tapti minimalistu ir susitaupyti pinigų. Ant kiekvieno kampo Tailande bus pasirūpinta, kad liktumėte be batų (tiesiogine ir perkeltine prasme, nes vietinė Tailando valiuta vadinama batais). Kol nueinate iki artimiausio prekybos centro, turite praeiti gatvės prekybininkus, prekystalius, nukrautus maistu, blizgučiais ar kitais nereikalingais dalykais. Kai galiausiai pasiekiate savo tikslą, apsižiūrite, kad rankose nešate kelis maišelius prekių, kurių jums visai nereikėjo.

Visgi, Bankokas gali didžiuotis vienais didžiausių ir prabangiausių prekybos centrų pasaulyje. Iš dažno Tailando svečio sulaukiu klausimų, kur geriausia apsipirkti, todėl šį kartą visas geriausias vietas sudėjau į vieną straipsnį.

Siam ParagonPrekybos centras „Siam Paragon“ (Bankokas, Tailandas)

Stiklinis milžinas yra vienas prabangiausių prekybos centrų šalyje. Čia savo laisvalaikį leidžia Bankoko grietinėlė, nes „Siam Paragon“ galima rasti viską – nuo aukštosios mados, iki aukštųjų technologijų. Jame taip pat yra įsikūręs kino teatras, didžiulis knygynas, „gourmet“ kavinės bei restoranai ir „Siam Ocean Worl“ akvariumas.

Darbo valandos: 10.00 – 22.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS Siam

Siam DiscoveryPrekybos centras „Siam Discovery“ (Bankokas, Tailandas)

„Siam Discovery“ koncepcija išsiskiria tuo, jog šiame prekybos centre prekės išdėstytos ne vitrinose ar parduotuvėse. Dauguma jų išdėliotos taip, lyg būtumėte pas ką nors namuose. Tokia koncepcija buvo nusižiūrėta iš Japonijos ir Pietų Korėjos. „Siam Discovery“ taip pat galite rasti ir vienintelį Tailande britų kulinaro James Oliver restoraną.

Darbo valandos: 10.00 – 22.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS Siam

Siam CenterPrekybos centras „Siam Center“ (Bankokas, Tailandas)

Šiame prekybos centre galite rasti daugiau nei 200 pasaulinių ir tajiškų prekės ženklų, taip pat butikų, kuriuose savo kūrinius pardavinėja jaunieji Tailando dizaineriai. 2013 metais atnaujintas „Siam Center“ yra modernus prekybos centras, kurio stilius susideda iš natūralių medžiagų ir šiuolaikinių technologijų.

Darbo valandos: 10.00 – 22.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS Siam

CentralWorldPrekybos centras „Central World“ (Bankokas, Tailandas)

Šis prekybos centras yra didžiausias visame Tailande. Jaunatviškumu dvelkiančio apsipirkinėjimo rojaus orientyras – jaunatviški prekės ženklai, tokie kaip „Timberland“, „Zara“, „Mango“ ir kiti. Jame taip pat įsikūręs kino teatras, ledo arena ir daugiau nei 100 restoranų ir kavinių.

Darbo valandos: 10.00 – 22.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS Siam

MBK CenterPrekybos centras „MBK Center“ (Bankokas, Tailandas)

Šis prekybos centras yra gerai žinomas tarp turistų dėl mažų kainų. MBK yra lyg garsusis Chatuchak turgus po stogu, kuriame įsikūrę daugiau nei 2 tūkst. parduotuvių. Septynių aukštų prekybos centre galima įsigyti visko: nuo mobiliųjų telefonų iki drabužių ar aukso papuošalų. Ten taip pat yra „food court“, kur galima pigiai pavalgyti, bei kino teatras.

Darbo valandos: 10.00 – 22.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS National Stadium

EmQuartierPrekybos centras „EmQuartier“ (Bankokas, Tailandas)

Lyg atkeliavęs iš blizgių žurnalo puslapių, šis prekybos centras yra orientuotas į prabangesnius prekės ženklus. Tačiau pakilus į viršutinius jo aukštus, galima rasti ir labiau prieinamų gatvės mados bei Tailando dizainerių drabužių.

Darbo valandos: 10.00 – 22.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS Phrom Phong

Central EmbassyPrekybos centras „Central Embassy“ (Bankokas, Tailandas)

„Central Embassy“ yra pats pirmasis super prabangus prekybos centras, kuriame įsikūrusios aukštosios mados parduotuvės, restoranai, išskirtinės kino salės ir ekstravagantiškas šešių žvaigždučių viešbutis. Prekybos centras pastatytas buvusioje Didžiosios Britanijos ambasados vietoje, o projekto vertė – 18 mlr. batų.

Darbo valandos: 10.00 – 22.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS Ploen Chit arba Chit Lom

Terminal21Prekybis centras „Terminl 21“ (Bankokas, Tailandas)

Šis prekybos centras yra mano mėgstamiausias dėl savo koncepcijos ir dėl to, kad yra visai šalia mano namų. Čia rasite visą pasaulį – Londono gatves, Stambulo įkvėptas parduotuves, Didžiosios Britanijos autobusą ar pavalgysite San Fransiske.

Darbo laikas: 10.00 – 22.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS Asok ir MRT Sukhumvit

Platinum Fashion MallPrekybos centras „Platinum“ (Bankokas, Tailandas)

Tai specializuotas prekybos centras, skirtas drabužiams ir aksesuarams. „Platinum Fashion Mall“ itin populiarus tarp biuro darbuotojų ir universiteto studentų, nes turi platų pasirinkimą kasdienių ir madingų drabužių.

Darbo valandos: 08.00 – 20.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS Chit Lom

River CityPrekybos centras „River City“ (Bankokas, Tailandas)

Palyginus su kitais paminėtais prekybos centrais, šis yra daug mažesnis, tačiau įsikūręs puikioje vietoje – šalia Chao Phraya upės. „River City“ rasite antikvarinių prekių, papuošalų ir drabužių parduotuvių, taip pat kavinių, su vaizdu į upę.

Darbo laikas: 10.00 – 20.00

Artimiausia viešojo transporto stotelė: BTS Saphan Taksin (nuo ten iki prekybos centro plaukioja nemokami laivai)

Ar tai visi prekybos centrai, kurie yra geriausi ir įdomiausi Bankoke? Tikrai ne. Šis miestas yra tikras apsipirkinėtojų rojus, parduotuvės čia stovi ant kiekvieno kampo. Tačiau šie 10 prekybos centrų, neabejotinai, yra populiariausi tiek tarp vietinių, tiek tarp turistų.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *