Atsisiųskite Tailando atmintinę nemokamai!

2017-10-04

Nors dar ne Naujieji metai, kelionių sezonas į Pietryčių Aziją jau prasidėjo. Tailandas yra šalis, į kurią kasmet keliauja vis daugiau turistų (kasmet čia apsilanko daugiau nei 30 mln. keliautojų), tarp jų lietuvių. Bet, kad ir koks būtų populiarus Tailande, čia atvykstantiems visuomet iškyla klausimų dėl vizos gavimo būdų, pasiruošimo kelionei, jos planavimo ar lagamino turinio. Turistai domisi, kokie papročiai ar elgesio taisyklės galioja Tailande. Norėdama, kad jūsų atostogos būtų kuo įsimintinesnės ir kupinos džiaugsmo, o ne streso, sukūriau daugiau nei 20 puslapių atmintinę apie Tailandą. O geriausia žinia ta, kad atmintinė yra NEMOKAMA!

Ką rasite atmintinėje?

Joje rasite informaciją, kur ir kaip pasidaryti Tailando vizą, kaip užpildyti imigracijos kortelę, kaip elgtis bendraujant su vietiniais, kad jų neįžeistumėte, koks aprangos kodas galioja šventyklose ir dangoraižių baruose. Taip pat susipažinsite su populiariausiais tradiciniais patiekalais, sužinosite, kur ieškoti nakvynės ar užsisakyti skrydžius.

Atmintinėje taip pat dalinuosi informacija, kokiu metų laiku geriausia aplankyti Tailandą, ar reikia bijoti lietaus sezono. Sužinosite, kuo keliavimas ne sezono metu yra pranešesnis. O ar žinojote, kokius filmus verta pasižiūrėti prieš atkeliaujant čia? Visą čia informaciją rasite specialiai jums sukurtoje atmintinėje.

Tikiuosi, kad ši atmintinė bus jums naudinga. Jeigu taip, nesidrovėkite pasakyti AČIŪ komentaruose. Netrukus jums padovanosiu ir daugiau atmintinių po kitas Pietryčių Azijos šalis, tokias kaip Kambodža, Mianmaras ar Singapūras.

TAILANDO ATMINTINĘ GALITE ATSISIŲSTI ČIA. (14126 downloads)

Atsakymai į “Atsisiųskite Tailando atmintinę nemokamai!”: 7

 1. Liudvika parašė:

  Labas vakaras, Astra,
  perskaitėm tavo paruoštą atmintinę keliaujantiems į Tailandą, labai išsami ir naudinga. Labai didelis tavo darbas, sveikiname.
  Linkėjimai iš Vilniaus.

  • admin parašė:

   Liudvika, ačiū Jums! Kaip smagu, kad nepamirštate Tailando ir manęs 😉 Linkėjimai iš Bankoko!

 2. Ramune parašė:

  Ačiū labai 🙂

 3. Rivanda parašė:

  Matosi jus cia gerai laiko praleidziate 🙂

 4. Lina parašė:

  Astra, ačiū, kad dalinates! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *